Su Deposu Yalıtımı

Su Sızdiran Seramik Ve Mermer Yüzeyde Su Yalıtımı

Pvc Membran ile Su Deposu Yalıtımı - Simay İZOLASYON

Su depoları, binalarda içme ve kullanma sularının depolanması ve binaya suyun dengeli dağılımının sağlanması amacıyla yapılmış alanlardır. Binaların bodrum katlarında yapılmış olmalarının hiçbir sakıncası yoktur. Tam tersine, hidrofor sistemlerinin sağlıklı çalışmaları bakımından zemin katlarda bulunmaları gerekmektedir.

Su deposu eskimiş veya su kaçırıyor diyerek eski depoyu iptal ederek çok yüksek ücretlerle yeni bir depo yaptırmanıza gerek yoktur. Mevcut depoya, yeni su tankı yapımının %70 az maliyetine su kaçaklarını %100 kesen su deposu membanı ile yalıtım yapılarak sorunları ortadan kaldırmak ve depoyu en hijyenik haline getirmek mümkündür. 10 yıl garanti veren başka bir su deposu yalıtım çözümü yoktur.

Bitmiş inşaatların su deposu yalıtım problemi de, fayans veya sürme esaslı malzemeler ile kaplanmak yerine, aynı su deposu membranı yöntemi ile çok daha ekonomik fiyatta %100 sonuç alınacak şekilde çözülmektedir. Kullanılan membran; içme suyu ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılan, içme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip, UV dayanımsız PVC su yalıtım membranıdır. • image

  Su Deposu

 • image

  Su Deposu

 • image

  Su Deposu

 • image

  Su DeposuSU DEPOLARINDA MEMBRAN YALITIMININ ÖNEMİ

Eski veya yeni su depolarının yalıtımları, yanlış malzeme ve uygulama ile yapılmış ise, su depolarında çatlak, sızıntı ve korozyonlar meydana gelir. Şirketimiz; doğru malzeme seçimi ve uzman elemanlarla, su depolarında membran yalıtımı yaparak, kolon ve kirişlerin su sızıntısı ve korozyondan etkilenmesini %100 önlemekte ve 10 yıl garanti vermektedir. Membranla yapılan yalıtımlarda, membran yüzeylere
yapışmadığından, deprem ve sarsıntılarda duvar çatlasa dahi, membran %300 elastik olduğu için çatlamamakta ve su kaçaklarını engellemektedir. Şirketimiz, ayrıca, beton ve sac depolara epoxi, poliüretan ve sürme esaslı ürünler ile yalıtım uygulamaları da yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

Su deposu ve havuzların Hijyenik Temizlik Dezenfeksiyonu ve Bakımı

Su deposu yalıtım ve izolasyonu

Sac (Metal), Beton ve Fiber Tankların Kaplama ve İzolasyonu

İnşaatların Temel, Perde Duvarı, Teras, Çatı ve Zemin Yalıtımları

Gölet yalıtımları

Fiber, Polyester, Polietilen Su Deposu Montaj Satış ve Danışmanlığı

Apartman ve Sitelerdeki Tesisat, Hidrofor ve Su Arıtma Sistemleri

Yapı Kimyasallarının Uygulanması (Epoksi, Poliüretan, Çimento Esaslı)


Çalışma Alanlarımız

Apartman, site, okul, fabrika, hastane, otel, restaurant ve işyerlerindeki;
Su depoları
Mazot ve gaz depoları
Gıda Maddelerı üretim depoları
Asit depoları
Çeşitli kimyasal stok tankları
Yangın söndürme rezerv tankları
Zirai ilaçlama tankları
Çatı ve terasların su yalıtımı
Bütün sektörler için, her türlü amaca uygun
özel metal tanklar ile fiberglass ve polietilen su depoları
Göletlerin su yalıtımı